Osvětlení

Osvětlení

 Osvětlení Vašeho interiéru nikdy nebylo jednodušší. Nabízíme moderní, designové a kvalitní osvětlení, které rozzáří každou místnost. Vyberte z naší nabídky a přesvěčte se sami.
 Nyní prémiové značky AZZARDO.

Jednoznačným "šéf" mezi stojícími svítidly je osvětlení Bosse. Díky několika kloubům, které jsou osazeny na těle svítidla je tato stojací lampa velmi praktický a oblíbeným osvětlením v domácnostech ale také v kancelářích. Vyznačuje se jednouchou manipulací, přizpůsobivostí, pěkným designem a možností použít úsporné nebo Led žárovky.

11 872 Kč

Zajímavá stojací lampa s možností směrování světla pomocí otočných ramen. Stojací lampa Azzardo Palp je vhodná jako doplněk k zajímavé sedací soupravě v obýváku, do ložnice nebo do chodby. Kovová, pochromovaná konstukce včetně pochromované kulaté základy.

Od 3 892 Kč

Kombinace tří nohou a kruhového stínítka dodává stojací lampě Fin dávku elegance a šmrncu. Při této lampě byl použit funkční design, kdy se designérům podařilo zkombinovat designové a praktické stránka svítidla. Svítidlo je stvořené pro použití úsporných světelných zdrojů a tak se stává i velmi úsporným doplňkem vašeho interiéru.

2 940 Kč

Oblouková stojací lampa Togo je ideální k osvětlení prostoru u moderní sedací soupravy.  

5 180 Kč
Gio

Výrazná lampa se stojnou ve tvaru vysokého elegantního oblouku dobře doplní moderní nábytek rovných tvarů, takže interiér bude působit vyváženým dojmem.

5 124 Kč

Unikátní stojací lampa Kaja vyniká svým praktickým designem a možností nastavení dvou od sebe nezávislých stínítek. Každé stínítko má samostatný spínač a nespočet možností výškového, podélného a směrového nastavení. Pokud hledáte praktické a přitom stylové stojací svítidlo, lampa Kája by měla patřit do Vašeho užšího výběru. Svítidlo se vyrábí ve dvou exkluzivních barvách, černé a chromové.

5 320 Kč