Skříně

Skříň Tampa je vyrobená z kvalitního lamina o tl.16mm, ABS hrany 0,5cm a vybírat lze z několika odstínů. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ. Program Rea nabízí několik variant šatních skříní. Šatní skříň REA Tampa 1 je kombinovaná 2-dílná skříň, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Uvnitř je rozdělena na policovou část a část s tyčí na šaty s horní policí a šuplíky. Je  možné objednat pravé i levé provedení. Součástí skříně je zrcadlo.

Od 6 385 Kč

Šatní skříň s dveřmi a zásuvkami.

Kombinovaná šatníkovo věšáková skříň je vyrobena z kvalitního lamina tloušťky 16mm olepeného pevnou hranou.

Čtyřdílná skříň je rozdělena na věšákovou, policovou a šuplíkovou část. Nádstavec nad skříň je součástí dodávky je rozdělen na dvě části a poskytuje velký úložný prostor. Tato skříň je vhodná do ložnice i předsíně. Šatní skříň je dodávána v demontu.  

7 185 Kč
700

Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň má hrany opatřené 0,5 mm ABS. Na výběr z několika dezénů. Dodáváno v demontu.
 

6 575 Kč

Skříň kombinovaná se zalamovacími dveřmi.Osazení polic a věšákové tyče univerzální.Nožičky plastové stříbrné,výšky 2cm..Dodáváno v demontu.

Od 6 505 Kč