Matrace

použijte náš filtr pro jednodušší vyhledávání:
 

Vysoce komfortní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou Orange paměťovou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je Orange paměťová pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová 7 zónová vrstva Eliocell je s antidekubitním prořezem a ještě více umocní kopírovací schopnost líné pěny.

Od 11 000 Kč

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen 20 cm je prostředním modelem z řady matrací Partner Biogreen s rozdílnou tuhostí každé strany. Můžete si zvolit výšku matrace buď 20 cm, 18 cm nebo 24 cm. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je dobrá volba pro toho, kdo hledá matrace s výrazně odlišnými stranami tuhosti.  

Od 13 790 Kč

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání. Vrchní profil tvoří viscoelastická pěna o vysoké hustotě, dále kvalitní HR pěna NIGHTFLY, prodyšná, perfektně tvarující.

14 720 Kč

Jedná se o matraci s vynikajícím poměrem „výkon/cena“. Základ jádra je tvořen dvěma vrstvami pěny ELIOCELL. Finální komfort horní lehací vrstvy tvoří pěna AIRGEL, komfortní, elastická a velmi vzdušná. Potah Algua – v potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k jejich uvolňování a blahodárně tak vyživují pokožku.

 

KLASIK PLUS 16 - základní sendvičová matrace ze značkových pěn Eliocell je nejnižším modelem z řady matrací KLASIK PLUS. Můžete si zvolit výšku matrace buď Klasik plus 16 cm, nebo Klasik plus 20 cm a  Klasik plus 24 cm. Jedná se o matraci o vyšší tuhosti a bezproblémové funkčnosti. Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a dvěma odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny nové generace, které zajišťují odvětrání matrace, je dobrá volba pro toho, kdo hledá tvrdší matrace nebo matrace s odlišnými stranami tuhosti, či partnerské páry, kde každý vyžaduje jiné vlastnosti matrace.   

Od 3 580 Kč

Matrace s komfortní antibakteriální pěnou SANITIZED. Ta tvoří vrchní vrstvu matrace. Jádro matrace je tvořeno z měkčené i nezměkčené komfortní značkové pěny ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3. Spodní profil je ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3. Díky 7 anatomickým zónám a dvou tuhostem je matrace velmi pohodlná a vhodná pro partnerské postele.  

7 710 Kč

Kvalitní pětizónová matrace. Výška 15 cm. Je vhodná pro střední zatížení. Matrace ze standardních pěn. Doporučujeme kombinaci s lamelovým roštem řady Standard nebo Twin.

Od 4 370 Kč

Luxusní pětizónová matrace. Výška 15,5 cm. Je vhodná pro střední zatížení. Matrace ze studené pěny s vrchní vrstvou z latexové pěny. Doporučujeme kombinaci s lamelovým roštem řady Perfect nebo Super.

Od 5 980 Kč

Luxusní latexová pětizónová matrace s výbornou elasticitou je 15 cm vysoká. Je vhodná pro střední zatížení. Doporučená je kombinace s lamelovým roštem řady Super a Trion.

Od 7 700 Kč

Kvalitní pětizónová matrace. Výška 17,5 cm. Je vhodná pro vysoká zatížení. Matrace ze studených pěn. Doporučujeme kombinaci s lamelovým roštem řady Twin.

Od 6 880 Kč

Kvalitní pružinová matrace s jádrem Bonnell. Výška 20 cm. Je vhodná pro střední zatížení. Matrace s jádrem Bonnell a s vrchní deskou ze studené pěny. Doporučujeme kombinaci s laťkovým nebo s lamelovým roštem řady Standard nebo Twin.

Od 6 050 Kč

Základní pružinová matrace s jádrem Bonnell. Výška 17,5 cm. Je vhodná pro střední zatížení. Matrace s jádrem Bonnell a standardní polyuretanovou pěnou. Doporučujeme kombinaci s laťkovým nebo s lamelovým roštem řady Standard nebo Twin.

Od 4 580 Kč