Kancelářské křesla a židle

Moderní kancelářská židle ve sportovním designu v černé látce s modrými detaily se stane nezbytným doplňkem každého závodníka. Houpací mechanismus společně s opěrákem, který lze polohovat až do polohy 180°, zajistí dokonalý komfort. Univerzální (pogumovaná) kolečka, plastový kříž s protiskluzovými prvky, výškově nastavitelné područky. Součástí židle jsou 2 odnímatelné polštářky.

4 990 Kč

Kancelářská židle, kterou každý správný hráč musí mít! Herní design, který nemá konkurenci, je tím největším lákadlem. Židle je potažená černo-červenou látkou se stylovým šedým prošitím sedáku i opěráku. Závodnímu designu přidají i dva průřezové otvory v opěráku z černého plastu. Na maximálním pohodlí při herních výkonech Vám přidají i polštářky v bederní oblasti a pod hlavou, které lze libovolně odepnout. Ruce si můžete pohodlně opřít o výškově nastavitelné a polohovací područky z měkčeného plastu. Tato židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem, se samostatně polohovatelným opěrákem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu. Židle má také tvrzený plastový kříž černé barvy s červenými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 130 kg.

4 690 Kč

Studentská kancelářská židle inspirovaná stylem závodních vozů, kterou jistě ocení nejen závodní nadšenci, ale také začínající hráči. Díky kvalitnímu pístu je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem, zesíleným černým plastovým křížem a plastovými kolečky vhodnými na koberce. Tuhost pohupu lze regulovat velkým plastovým šroubem, který se nachází pod sedákem. Sedák a opěrák jsou čalouněné černo-bílou ekokůží a modro-černou látkou MESH. Opěrák má dva průřezové otvory čalouněné modrou látkou MESH, které nejen že dodávají židli potřebný závodní vzhled, ale také usnadňují manipulaci s židlí. Pevné plastové područky černé barvy, které jsou polstrované a čalouněné černou ekokůží vytváří dokonalé podmínky pro hraní. Nosnost židle je až 110 kg.

2 690 Kč

Kancelářská židle, kterou každý správný hráč musí mít! Herní design, který nemá konkurenci, je tím největším lákadlem. Židle je potažená černo-šedou látkou se stylovým šedým prošitím sedáku i opěráku. Závodnímu designu přidají i dva průřezové otvory v opěráku z černého plastu. Na maximálním pohodlí při herních výkonech Vám přidají i polštářky v bederní oblasti a pod hlavou, které lze libovolně odepnout. Ruce si můžete pohodlně opřít o výškově nastavitelné a polohovací područky z měkčeného plastu. Tato židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem, se samostatně polohovatelným opěrákem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu. Židle má také tvrzený plastový kříž černé barvy s šedými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 130 kg.

3 490 Kč

Kancelářské křeslo čalouněné ve vrstveném meshi, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky s čalouněnými krytkami, kříž nylon černý, kolečka Ø 50mm.

2 770 Kč

Kancelářské křeslo, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, pevné čalouněné područky, kříž leštěný hliník s plastovými krytkami, kolečka Ø 50mm.

6 935 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky, kříž chromový, kolečka Ø 50mm.

2 155 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky, bederní opora výškově nastavitelná, kříž chromový, kolečka Ø 50mm.

2 580 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky, 2D nastavitelný záhlavník, ramínko na šaty, kříž nylon černý, kolečka Ø 60mm.

3 605 Kč

Pracovní židle s čalouněným výškově nastavitelným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, kříž leštěný hliník nebo černý nylon, kolečka Ø 60mm.

Od 3 425 Kč

Pracovní židle s ergonomicky tvarovaným čalouněným a výškově nastavitelným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, bederní opora výškově nastavitelná, kříž leštěný hliník nebo černý nylon, kolečka Ø 60mm.

Od 6 000 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, 2D nastavitelné područky, 2D nastavitelný záhlavník, kříž leštěný hliník nebo nylonový, kolečka Ø 60mm.

Od 3 715 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací a nastavením protitlaku opěráku, hloubkový posun sedáku, 3D nastavitelné područky, 2D nastavitelný záhlavník, bederní opora výškově i hloubkově nastavitelná, kříž nylon černý nebo leštěný hliník, kolečka Ø 60mm.

Od 8 820 Kč

Krásně barevné sladěná kancelářská židle látková - mix barev.

 • sedák a opěrák očalouněný do látky
 • houpací mechanika s aretaci v základní poloze s možnosti nastevení tuhosti houpání dle hmotnosti sedícího (pomoci šroubu pod sedákem)
 • područky pevné plastové
 • píst chromový
 • kříž kovový chromovaný
 • kolečka

Židle vhodá do domácnosti k počítači, pro studenty nebo do méně vytížené kanceláře.

Vhodná pro osoby s hmotnosti do 90 kg.

3 290 Kč

Kancelářská židle látková - mix barev.

 • sedák a opěrák očalouněný do látky
 • houpací mechanika s aretaci v základní poloze s možnosti nastevení tuhosti houpání dle hmotnosti sedícího (pomoci šroubu pod sedákem)
 • područky pevné plastové
 • píst chromový
 • kříž kovový chromovaný
 • kolečka

Židle vhodá do domácnosti k počítači, pro studenty nebo do méně vytížené kanceláře.

Vhodná pro osoby s hmotnosti do 90 kg.

3 290 Kč

Kancelářská židle s plastovými područkami je otočná a díky plynovému pístu je i výškově nastavitelná.

Kříž židle je ve vysokém lesku bílé nebo černé barvy.

Sedací část je očalouněná látkou.

3 190 Kč