designové židle

Retro designová židle čalouněná látkou Cowboy v provedení imitace broušené kůže v hnědé barvě, s koženkovým lemováním v černé barvě a podnoží z broušeného nerezu.

 

Retro designová židle čalouněná šedou látkou Cowboy v provedení imitace broušené kůže s dekorativním prošitím. Nohy jsou kovové v úpravě broušený antik.

 

Moderní jídelní židle na pohupové chromové podnoži, čalouněná koženkou. Sedák s opěrákem jsou dekorativně prošité, chromové madlo zajistí snadnou manipulaci. Židle jsou velmi pohodlné a navíc stylové. Nosnost do 100 kg.

1 690 Kč

Moderní jídelní židle v kožence s chromovou pohupovou podnoží bude ozdobou každého moderního interiéru. Sedák s opěrákem je elegantně ozdoben prošitím, podnož má obdélníkový průřez. Vhodná do kuchyní, jídelen nebo například kanceláří. Díky použitým materiálům je tato židle nenáročná na údržbu a čištění, nosnost je do 100 kg.

1 990 Kč

Moderní jídelní židle, chrom/koženka

1 390 Kč

Jídelní židle s vodorovně prošitým sedákem a opěrákem.

Pochromovaná podnož kulatého průřezu.

1 590 Kč

Moderní jídelní židle s dekorativně prošitým opěrákem je očalouněná koženkou.

Pochromované madlo a pohupová podnož jsou kruhového průřezu. Díky praktickému madlu je manipulace s židlí snadná, stejně jako údržba je bezproblémovou záležitostí. Nosnost do 100 kg.

1 590 Kč

Stohovatelná jídelní židle

Odolný polypropylen

Podnož chrom, 4 barevná provedení

1 850 Kč

Moderní jídelní a konferenční židle

Odolný polykarbonát

Stohovatelná

1 670 Kč

Moderní celočalouněná židle, velmi pohodlná, snadná údržba.
 

1 290 Kč