jídelní stoly

jídelní stoly

Jídelní stůl masiv dub, úprava olejem, nohy 8x8

Přírodní jídelní stůl o rozměru 120x80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním.lní

Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 10 x 10 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm.deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají řez o rozměru 7,5x7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 65 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.

Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.

Od 6 990 Kč

Jídelní stůl 160x85 cm, MDF tmavý dub, kov matná černá

Moderní jídelní stůl zaujme výborným provedením a skvostným designem. Deska o výšce 5 cm včetně lubu (2 cm bez lubu) je z MDF v dekoru tmavý dub, stejně jako designová centrální noha. Podnož je navíc opatřena obdélníkovým podstavcem z pevného kovu, který je lakovaný matnou černou barvou (rozměr podstavce 80x45x1cm). Podstavec je také opatřen látkovými kluzáky.

Od 8 990 Kč

Jídelní stůl 160x90 cm, MDF dekor dub, kov černý mat

Moderní jídelní stůl s prostým designem a precizním provedením. Deska o tloušťce 3 cm je z MDF v dekoru divoký dub a s líbivými zkosenými hranami. Poctivá kovová základna a kovová podnož matné černé barvy se strohým designem. Nohy jsou zespoda opatřeny kluzáky z polyethylenové pěny, čímž se sníží riziko poškození podlahy. Nohy jsou o rozměru 8x4 cm a s roztečí 105 cm na delší a 35 cm na kratší straně stolu.

 

Jídelní stůl, MDF deska 3D dekor dub, kov černá barva

 

Jídelní stůl 180x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, kovová podnož, černý matný lak

Přírodní jídelní stůl o rozměru 180x90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru A, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.

 

Moderní jídelní stůl v 3D dekoru dub bude ozdobou Vaší jídelny, nebo kuchyně, kterou Vám budou všichni závidět. Díky silným, černým, kovovým nohám a 4 cm vysoké desce se nemusíte bát, že by se deska pod náporem jídla prohla. Navíc díky své velikosti se kolem stolu může shromáždit i opravdu početná rodina.

7 490 Kč

jídelní stůl

Materiál: lakovaná MDF deska/kov

plát stolu bílá, nohy černá


 

8 581 Kč

jídelní stůl pevný

Materiál: sklo/kov-berevný. Sklenený plát-bronzový, nohy-zlatá antická,
 

7 583 Kč

jídelní stůl pevný s kovovými nohami

Materiál: laminovaná MDF deska v provedení dub san remo / kovové nohy černé.
 

6 585 Kč

jídelní stůl pevný s kovovými nohami

Materiál: laminovaná MDF deska v provedení ořech-rustikál / kovové nohy černé.
 

5 738 Kč

Moderní jídelní stůl, který svým úchvatným spojením rustikálního a moderního stylu očaruje úplně každého. Gigantická 180 cm dlouhá deska o výšce neskutečných 6 cm je vyrobena z MDF v dekoru dubu a s úžasnými tvary hran připomínajících kmen stromu. Podnož s pevnou základnou je vyrobena z kovu matné černé barvy a je na plastových kluzácích, čímž se sníží riziko poškození podlahy. Rozteč nohou na delší straně stolu je 155 cm a noha má rozměr 5x2,5 cm a šíře jedné strany podnože je 80 cm.

 

masivní jídelní stůl na 2 nebo 3 nohách

barevné provedení:

dub masiv zvětralý

dub divoký, bělený, bessano

Od 31 150 Kč

jídelní stůl MDF lak bílý vysoký lesk

chromová aplikace

plát stolu MDF 50mm/sklo 6mm

možnost více rozměrů

Od 7 790 Kč

Jídelní stůl s pevnou kostrukcí

deska 25mm a nohy 7x7cm z masivu.

 

Od 3 990 Kč

Malý jídelní stůl s jednoduchou konstrukcí.

Základní rozměr: 90x68cm

Po rozložení: 136 x90 cm

Od 2 680 Kč

Elegantní ale jednoduchý jídelní stůl vhodný do kuchyní a jídelen.

Nabízíme Vám výběr ze 7 barevných odstínů dřeva.

Po rozložení vznikne stolová deska o rozměru 145x70 cm.

Od 2 970 Kč