Židle

Kancelářské křeslo čalouněné ve vrstveném meshi, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky s čalouněnými krytkami, kříž nylon černý, kolečka Ø 50mm.

2 770 Kč

Kancelářské křeslo, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, pevné čalouněné područky, kříž leštěný hliník s plastovými krytkami, kolečka Ø 50mm.

6 935 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky, kříž chromový, kolečka Ø 50mm.

2 155 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky, bederní opora výškově nastavitelná, kříž chromový, kolečka Ø 50mm.

2 580 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací a nastavením protitlaku opěráku, pevné područky, 2D nastavitelný záhlavník, ramínko na šaty, kříž nylon černý, kolečka Ø 60mm.

3 605 Kč

Pracovní židle s čalouněným výškově nastavitelným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, kříž leštěný hliník nebo černý nylon, kolečka Ø 60mm.

Od 3 425 Kč

Pracovní židle s ergonomicky tvarovaným čalouněným a výškově nastavitelným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, bederní opora výškově nastavitelná, kříž leštěný hliník nebo černý nylon, kolečka Ø 60mm.

Od 6 000 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách a nastavením protitlaku opěráku, 2D nastavitelné područky, 2D nastavitelný záhlavník, kříž leštěný hliník nebo nylonový, kolečka Ø 60mm.

Od 3 715 Kč

Pracovní židle se síťovaným opěrákem, plně integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací a nastavením protitlaku opěráku, hloubkový posun sedáku, 3D nastavitelné područky, 2D nastavitelný záhlavník, bederní opora výškově i hloubkově nastavitelná, kříž nylon černý nebo leštěný hliník, kolečka Ø 60mm.

Od 8 820 Kč

Krásně barevné sladěná kancelářská židle látková - mix barev.

 • sedák a opěrák očalouněný do látky
 • houpací mechanika s aretaci v základní poloze s možnosti nastevení tuhosti houpání dle hmotnosti sedícího (pomoci šroubu pod sedákem)
 • područky pevné plastové
 • píst chromový
 • kříž kovový chromovaný
 • kolečka

Židle vhodá do domácnosti k počítači, pro studenty nebo do méně vytížené kanceláře.

Vhodná pro osoby s hmotnosti do 90 kg.

3 290 Kč

Kancelářská židle látková - mix barev.

 • sedák a opěrák očalouněný do látky
 • houpací mechanika s aretaci v základní poloze s možnosti nastevení tuhosti houpání dle hmotnosti sedícího (pomoci šroubu pod sedákem)
 • područky pevné plastové
 • píst chromový
 • kříž kovový chromovaný
 • kolečka

Židle vhodá do domácnosti k počítači, pro studenty nebo do méně vytížené kanceláře.

Vhodná pro osoby s hmotnosti do 90 kg.

3 290 Kč

Kancelářská židle s plastovými područkami je otočná a díky plynovému pístu je i výškově nastavitelná.

Kříž židle je ve vysokém lesku bílé nebo černé barvy.

Sedací část je očalouněná látkou.

3 190 Kč

Jednoduchá kancelářská židle s černou síťovanou opěrkou na záda a černou látkou na sedáku. Židle má kovový kříž v chromové barvě. Zvedací mechanismus je plynový píst. Houpací mechanismus je strandard. Černé područky.

2 290 Kč

Kancelářská židle je otočná a díky plynovému pístu je i výškově nastavitelná.

Kříž židle a područky jsou vyrobeny z plastu. Sedák je očalouněný potahovou látkou mesh a opěrka zad síťovinou černé barvy.

Židli nabízíme v různých barevných variantách.

1 490 Kč

Čalouněná kancelářská židle KA-2325 je vyrobená  čalouněná látkou Mesh v kombinaci černé zádové opěrky s čalouněným sedákem barvou podle výběru.

Ve standardním provedení tuto kancelářskou židli nabízíme výškově stavitelnou.

Součástí standardní výbavy židle je plynový píst. Kříž nabízíme černý plastový s černými plastovými kolečky.

1 190 Kč