Matrace

použijte náš filtr pro jednodušší vyhledávání:
 

Vrchní strana studená pěna s antidekubitním průřezem šetrným k zádům a s maximálním odvětráním a spodní strana nopkovaná pěti zónová komfortní pěna. Matrace vás příjemně kopíruje. Prostřední jádro matrace je tuhé a ideálně vám podepře páteř. Potah z potahové látky Aloe Vera je příjemný na dotek a velmi odolný. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je snímatelný a pratelný.

Od 6 980 Kč

Komfortní matrace ze značkových pěn Eliocell  je středním modelem z řady matrací Zdeněk s rozdílnou tuhostí každé strany. Můžete si zvolit výšku matrace buď Zdeněk 20 cm, nebo Zdeněk 16 cm a Zdeněk 24 cm. Matrace je vyrobena z modifikované PUR pěny, která se vlastnostmi blíží HR pěnám. Vrchní strana vyniká příjemnou měkkostí, která se dobře přizpůsobí Vašim zádům a podrží Vaši páteř v optimální poloze. Spodní strana uspokojí zájemce o tvrdší spaní. Ideální pro partnery s rozdílnou váhou nebo požadavky na tuhost ležení. 

Od 5 990 Kč

Vysoce komfortní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou Orange paměťovou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je Orange paměťová pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová 7 zónová vrstva Eliocell je s antidekubitním prořezem a ještě více umocní kopírovací schopnost líné pěny.

Od 8 540 Kč

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen 20 cm je prostředním modelem z řady matrací Partner Biogreen s rozdílnou tuhostí každé strany. Můžete si zvolit výšku matrace buď 20 cm, 18 cm nebo 24 cm. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je dobrá volba pro toho, kdo hledá matrace s výrazně odlišnými stranami tuhosti.  

Od 9 990 Kč

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání. Vrchní profil tvoří viscoelastická pěna o vysoké hustotě, dále kvalitní HR pěna NIGHTFLY, prodyšná, perfektně tvarující.

11 430 Kč

Vám díky efektu líné pěny (VISCOR) pomůže pozvolna se ponořit do říše snů. Její vrstvy jsou spojeny bez použití lepidel s možností praktického rozložení jednotlivých dílů při čištění. Navíc si můžete vybrat ze 3 rozdílných výšek jádra. Matraci GYLFI nabízíme v kombinaci s potahem SLEEP CULTURE. GYLFI znamená komfort.

Od 3 991 Kč

Jedinečná sendvičová matrace BELLA LUX se přizpůsobí vašemu tělu, nebudete chtít ráno
vstát z postele.

Od 3 600 Kč

Matrace ARYA v antibakteriálním potahu SLEEP CULTURE, v nadstandardní výšce 19 cm, si vás matrace ARYA zcela získá. 

Od 4 639 Kč

Vysoce odolná zdravotní sendvičová matrace se zpevněnými bočnicemi. Horní antidekubitní tvarování dělá z matrace volbu i pro ty, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko.

Od 3 569 Kč

Matrace vhodná téměř pro každého. Středně tuhá, s důležitým 5zónovým tvarováním....

Od 3 149 Kč

NYRA, sendvičová matrace s vnitřním tvarováním, se krásně přizpůsobí vašemu tělu a nechá mu tak prostor potřebný pro regeneraci.

Od 5 984 Kč

Dokonale vzdušná matrace PALERMO je vhodná pro alergiky, protože jádro matrace je spojené bez použití lepidel.

Od 5 564 Kč

Sendvičová matrace CATANIA je velmi oblíbená pro své vnější profilování vrstev, které může napomoci lepšímu prokrvení kůže v průběhu spánku.

Od 2 099 Kč

KLASIK PLUS 16 - základní sendvičová matrace ze značkových pěn Eliocell je nejnižším modelem z řady matrací KLASIK PLUS. Můžete si zvolit výšku matrace buď Klasik plus 16 cm, nebo Klasik plus 20 cm a  Klasik plus 24 cm. Jedná se o matraci o vyšší tuhosti a bezproblémové funkčnosti. Tuhá sendvičová matrace s vyztuženým jádrem z pevné, tuhé pěny Eliocell a dvěma odlišnými stranami tuhosti z profilované 5 zónové PUR pěny nové generace, které zajišťují odvětrání matrace, je dobrá volba pro toho, kdo hledá tvrdší matrace nebo matrace s odlišnými stranami tuhosti, či partnerské páry, kde každý vyžaduje jiné vlastnosti matrace.   

Od 2 780 Kč

Vrchní a spodní profil matrace tvoří studená HR pěna. Ve středu matrace je značková pěna ELIOCELL. Tato matrace je výjimečná nejen svými 7 anatomickými zónami, ale především svou nosností - je do 150 kg.  

9 990 Kč

Matrace s komfortní antibakteriální pěnou SANITIZED. Ta tvoří vrchní vrstvu matrace. Jádro matrace je tvořeno z měkčené i nezměkčené komfortní značkové pěny ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3. Spodní profil je ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3. Díky 7 anatomickým zónám a dvou tuhostem je matrace velmi pohodlná a vhodná pro partnerské postele.  

5 990 Kč